» » Рожево-срібне кохання
Рожево-срібне кохання
Європейський стиль, вкраплення українських традицій, рожево-срібні атрибути, живі статуї… Саме так можна охарактеризувати весілля Івана та Любові Гостюків. А якщо одним словом – це було яскраво!

Познайомилася пара кілька років тому. Перша зустріч була випадковою, на автозаправній станції. Люба купувала собі каву. І в якийсь момент вони з Іваном перекинулися поглядами, не промовивши й слова. Та, як пригадує дівчина, вона помітила у його очах якийсь вогник, і зрозуміла, що ця зустріч не була випадковою. Згодом закохані переписувалися в соцмережі певний час, а потім доля звела їх вдруге.

Рожево-срібне кохання

– Одного сонячного дня ми випадково зустрілися на озері, – пригадує Люба. – Кожен із нас відпочивав в колі своїх друзів, а після відпочинку Ваня запропонував відвести мене додому. Він був наполегливий і я не змогла не погодитися. Ми так захопилися розмовою, що я забула в його автівці свій гаманець. І він став приводом для стосунків на новому рівні. Як зараз каже мій чоловік: "Це була доля!".

Пропозицію руки і серця Іван зробив у ресторані – замовив фотографа і запросив спільних друзів. Дівчина була дуже щасливою і одразу ж погодилася.

Рожево-срібне кохання

До весілля закохані готувалися протягом року. Це приносило їм масу задоволення, адже вони хотіли, щоби їхнє свято було ідеальним.

– Наше весілля було в європейському стилі з елементами українських традицій, головними кольорами були рожевий та срібний. У нас також був святковий фото-банер, прикрашений квітами та нашими ініціалами. Родзинкою нашої концертної програми були танцювальні батли між гостями. Також ми запросили професійних танцюристів, які танцювали бальні танці. Були також на нашому святі живі статуї у вигляді двох ангелів-кохання, які справили на всіх неабияке враження і подарували естетичну насолоду. Весілля було надзвичайно яскравим і незабутнім!

Рожево-срібне кохання

– Для нас кохання – це хвороба одне одного, від якої ліків не існує, це духовний потяг та зв’язок, коли кохаєш тихо в закритому світі тільки для вас двох, адже любов приходить тихо. Ми не уявляємо свого життя без кохання, тому що коли кохаєш, то є заради кого жити і заради кого творити.

Рожево-срібне кохання

Пріоритети після весілля змінилися, головним пріоритетом стала наша сім’я та збереження сімейного тепла! Минув час і ми – щаслива подружня пара, згадуючи нашу першу зустріч посміхаємось, бо обоє не очікували на таке велике та шалене кохання, а воно до нас прийшла так тихо і неочікувано…

Порада нареченим:


Щоб зробити своє весілля ідеальним, необхідно відштовхуватися від власних бажань, прислухатися до порад, але все ж зробити так, як хочете того ви. І не намагайтеся контролювати весь процес на весіллі, а просто насолоджуйтеся цим незабутнім днем для вас двох!

Рожево-срібне кохання

Сукня: Tulipia
Костюм: TM Voronin
Ресторан: "Золотий Колос"
Ведуча: Nadin
Фото: Devor One
Відео: Line Cinema Production.
Виїзна церемонія: "Імперіа свят", живі статуї: Mamma Mima
Декор: ClubNika
Перший танець та шоу-програма: Богдан і Юлія Колос

Марія ГЛИВКА
Додано: 9-08-2016, 14:29
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар