Умови конкурсуЛише зареєстровані користувачі можуть додавати та голосувати за фото. Зареєструватись
Фотоальбоми
Особисто я не очікувала, що ми станемо парою, оскільки вперше ми зустрітися для того, аби просто обмінятися інформацією стосовно модельних подій нашого міста, хоча як розповідав Влад, він йшов вже з серйозними намірами. Але, відколи ми разом, кожен наш день сповнений теплом. Освідчення було несподіваним і дуже романтичним. Влад зробив мені пропозицію під час моєї основної роботи. Під час одного з показів коханий підговорив директора нашої модельної агенції та дизайнера, аби вони допомогли йому освідчитися мені тоді, коли я менш за все на це очікувала. Під час фестивалю Wedding Avenue, коли я вийшла на сцену для дефіле, Влад пробрався крізь натовп і зробив мені пропозицію. Для мене це був дуже приємний шок! Одружилися ми 28 квітня просто посеред вулиці О. Кобилянської – таку пропозицію нам зробив Палац урочистих подій. Свято мало благодійну мету – зібрати кошти на лікування маленької дівчинки Янусі із діагнозом "нейробластома"... Наше весілля було в дусі високої моди. Домінуючими кольорами були золотий і колір марсала. Ми дотрималися найголовніших українських традицій. Усе було дуже зворушливо! Заради таких моментів варто жити!
Я працювала барменом у нічному клубі. Одного разу мій колега виклав наше спільне фото у соц.мережу, яке побачив мій коханий. З того моменту він не давав про себе забути! Завдяки його грайливій наполегливості, я відкрила для себе світ "Кохання" і через малий відрізок часу стала його дружиною! Ми одружені вже 4 роки)
Олексій побачив мене вперше за довго до нашої зустрічі! Він відпочивав на першому поверсі нічного клубу, а я працювала на 3-му в караоке залі. І він часто бачив мене коли я заходила на перший поверх, але не знав як до мене підійти. І ось одного дня дискотеку на першому поверсі закрили раніше і він продовжив відпочинок у мене в караоке. Він весь вечір просив мене вибрати йому пісні... Після того вечора він кожен день ходив до мене в Караоке, співав пісні, допомагав в роботі, а після роботи відвозив мене додому. Він намагався весь час бути поруч... Кожного ранку писав романтичні повідомлення, робив неочікувані сюрпризи... Взагалі він був дуже романтичний... і от через півтора року я отримала несподівану, романтичну, та дуже чарівну пропозицію руки так серця і відповіла "Так"... Далі в нас було казкове весілля... І наша сім'я стала більше на одного малюка... Ось тепер живемо, виховуючи двох чудових діток та інколи співаємо в Караоке в якому і познайомилися)))
"Ми зустрілися на новорічному корпоративі. Під час розважальної програми Денис став на коліно і сказав: "Ти моя". Ми не обмінялися контактами. І знаючи лише моє ім’я, він півночі шукав мене у соцмережах. І з тих пір ми почали переписуватись у соцмережах. У нас була малесенька дата – півроку нашим стосункам. І я знала, що ми святкуватимемо, але не знала, що Денис готує щось більше для мене… Ліхтарі, пелюстки, романтична вечеря на березі озера – це все чекало на мене вже заздалегідь. Коли Ден став на коліна, сльози покотились із моїх очей, я плакала і сміялась одночасно. Звісно, я відповіла: "Так". Вже за два місяці ми запланували весілля. Вирішили, що можемо зробити класне свято власними зусиллями за досить короткий термін. Весілля відсвяткували 7 вересня 2016 року у колі найближчих рідних і друзів. Наше весілля було маленьким, але гучним. Свято пройшло надзвичайно класно і драйвові".
Із Ромою ми познайомилися на роботі, з часом виникла симпатія, яка згодом переросла у справжнє кохання. Він – моя повна протилежність. Я дуже емоційна, а Рома стриманий, спокійний, як і належить бути справжньому чоловікові. Це мені дуже подобається в ньому. Коли Рома звільнився з роботи, ми й надалі продовживули зустрічатися. У мене була мрія поїхати до Єгипту, подивитися старовинні пам’ятки історії, храми та піраміди. Одного дня він пообіцяв, що здійснить мою мрію, і стримав слово. Подорож до батьківщини Сфінкса запам’яталася на все життя, адже там коханий зробив мені пропозицію. Це було прекрасне зізнання у коханні та пропозиція руки та серця. Весілля вирішили відсвяткувати майже через рік, оскільки підготовка до свята зайняла багато часу. Родзинкою нашого весілля стала участь у шоу "4 весілля" на каналі 1+1. Ми заповнили анкету на сайті, де треба було повідомити, як ми познайомилися, яким плануємо зробити весілля та коли воно відбудеться. Через три місяці нам подзвонили і сказали, що ми пройшли кастинг. Наше весілля було четвертим по рахунку, тому заключні зйомки були саме у нашому місті, на території резиденції ЧНУ, через день після свята. Ми з іншими учасницями стояли із заплющеними очима спиною до місця, звідки мав виходити чоловік переможниці. Аж раптом я відчула ніжні поцілунок та обійми свого чоловіка і зрозуміла, що саме ми стали переможцями! Свій медовий місяць ми провели в сонячній Іспанії, що знову ж таки запам’яталося назавжди. У подорож ми вирушили уже втрьох! Зараз ми виховуємо нашу донечку і дякуємо долі, що звела нас разом.
Наша історія почалася у далекому 2008 році, в казковому місті Прага. Познайомилися через інтернет, який згодом ледь не позбавив нас зустрічі один з одним. Але якщо вірити в долю, то так чи інакше ми все одно знайшли б один одного. Так і сталося. Він там навчався, я відпочивала. Він з України, я - з Естонії. Я хотіла познайомитися з Прагою ближче, ніж це може зробити гід, тому в соціальних мережах познайомилася з молодим чоловіком. Хто б міг подумати, що улюблене місто і поведе мене під вінець. Коли я приїхала до Праги, виявилося, що зв'язок з моїм новим-інтернет знайомим втрачено. Але волею долі, просто гуляючи центром міста, мої очі знайшли його, а його очі знайшли мої. Весілля було вже не минути, адже одне без одного ми не могли більше прожити і дня. Я переїхала до України. Ми відгуляли естонське весілля на всю країну, на телебаченні. Однак заповнене воно було незламним українським духом. Я як полюбила свого чоловіка, так полюбила і Україну. Ми все так же разом тут живемо, і на превелике щастя вже втрьох.