» » Лісова казка Юрія та Єлени
Лісова казка Юрія та Єлени
Яке це ідеальне весілля? Це настрій наречених і драйв їхніх гостей, гарний стилізований декор, і, найголовніше, загальна ідея. Ідея, яка гармонійно відобразить кохання нареченого і нареченої, їхні смаки. Саме таким – ідельним та незабутнім було весілля Юрія та Єлени.

- Ми з чоловіком тривалий час товаришували на відстані 750 км: я в Одесі, а він в Чернівцях, - розповідає Єлена. - Приїжджав він або на навчання, або влітку на море. Але після того, як спілкування online, телефонні дзвінки і теплі смс-ки стали частішими, до наступного приїзду він уже не захотів їхати від мене ніколи.

Лісова казка Юрія та Єлени

Про велике весілля і пишну сукню я не мріяла ніколи. Але кілька років тому побачила весілля в екранізації роману Стефані Майєр. Воно було неймовірно красивим. Церемонія відбувалася в лісі. Все було так вишукано: доріжка, посипана білими пелюстками троянд, величезна квіткова арка і все це на тлі високих зелених дерев.

Саме в той момент я зрозуміла, що якщо і робити весілля, то тільки таке. Але в Одесі немає такого місця, де могла б здійснитися моя мрія. І тоді я зрозуміла, що весілля буде в Чернівцях.

Юрію порадили звернутися в ART LINE, сказавши, що вони можуть втілити в життя будь-яку задумку. У мене був лише один день для знайомства з усіма організаторами весілля, і на кожного було виділено всього по годині.

Хлопці з ART LINE одразу зрозуміли стиль весілля, який я їм змалювала. І вже наступного дня показали мені ескіз арки, після чого я більше жодної хвилини не сумнівалася, що все буде саме так, як я й хотіла.

Лісова казка Юрія та Єлени

Потім, коли Єлена повернулася додому, в Одесу, вона підтримувала зв’язок з організаторами весілля в телефонному режимі.

- Мені було приємно те, наскільки відповідально вони підійшли до підготовки весілля, - усміхається наречена. - Юра знайшов відповідне місце в лісі і сказав мені: "Воно ідеальне, тобі сподобається!". Я до останнього не знала, як все виглядатиме, і дуже хвилювалася. Але вирішила повністю покластися на них і не помилилася!

Лісова казка Юрія та Єлени

Коли настав вечір церемонії, ми приїхали до того місця, і доки я чекала в машині, коли зберуться всі гості, тільки й чула, як лунали вигуки: "Як красиво!" До мене підбігали всі подружки і пищали від захвату. Потім заграла моя улюблена пісня, тато взяв мене під руку і повів до нареченого стежкою, всіяною пелюстками троянд і прикрашеною справжнім мохом, який хлопці-організатори збирали в горах о п’ятій ранку.

Лісова казка Юрія та Єлени


По обидва боки на дерев’яних стільцях сиділи всі наші рідні і близькі, а навколо була казкова природа. Нічого зайвого, але все було на висоті!

Арка з гіпсофілів була саме такою, як я і просила: пишною, живою і шалено красивою. І в цей момент я зрозуміла, що мій коханий чоловік із ART LINE здійснили мою мрію! Від побаченого у мене просто захоплювало дух, ніколи не забуду цей день: захід, промені сонечка пробиваються крізь зелені дерева, наші красиві гості і ми - щасливі і закохані.

Лісова казка Юрія та Єлени

Це була найважливіша і красива частина нашого весілля. Спасибі їм за те, що зрозуміли мене буквально з півслова і зробили один із найважливіших днів у нашому житті таким прекрасним!

- Працюючи над концепцією оформлення арки, ми з Єленою однозначно зійшлися на тому, що тільки гіпсофіла дасть потрібну нам легкість і романтику. В оформленні арки було задіяно приблизно 400 гілок живої гіпсофіли, і в підсумку арка ідеально вписалася в романтичний лісовий пейзаж, ніби її гілки випадково переплелися таким химерним чином, - розповіла флорист компанії ART LINE Юля Рогозевич.

Організація і оформлення церемонії: ART LINE
Букет нареченої: ART LINE
Сукня нареченої: Liz Martinez Bridal
Костюм нареченого: Giorgio Armani
Ведуча церемонії: Ніна Шубравська
Фотограф: Віталій Абрамчук
Відеограф: Михайло Коханюк

Лісова казка Юрія та Єлени
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 1-04-2016, 17:20
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар