Стиль вінтаж набуває дедалі більшої популярності в дизайні інтер’єру, оформленні фотосесій тощо. Не оминув він і весільний декор. Пастельні кольори, мереживо та раритетні елементи перенесуть ваше весілля в епоху із кінофільмів "Стиляги" та "Великий Гетсбі".Образ молодятДля образу нареченого і нареченої підійде одяг, який лежить у бабусиних скринях, на барахолках або блошиних ринках. Довжина сукні і фасон повинні чітко відбивати епоху: для 1950-х сукня має бути трохи нижче коліна, з пишною спідницею і поясом на талії, для 1920-х – відверта сукня до підлоги з вишивкою, з шовку, сатину або атласу, або навпаки, трохи вище коліна із грайливою бахромою по краях. Підбирайте зачіску, яка відповідає епосі: високі зачіски з начосом чи акуратно укладене хвилями волосся. Для нареченого на вінтажному весіллі варто обрати жилетку або сорочку і підтяжки замість класичного піджака. І обов’язкова деталь – метелик: класичний чорний або кольоровий у колірній палітрі весілля.
ДекорВінтажний декор може бути дуже різним за стилем: яскравим, пишним і елегантним або, навпаки, легким, ніжним і зворушливим. Для створення правильної атмосфери використовуйте всі раритетні речі, які знайдете: старі валізи і програвачі з грамплатівками, друкарські машинки і фотоапарати, дзеркала і чорно-білі фотографії у затертих рамках, старовинні годинники і телефонні апарати, розкішні канделябри і статуетки, вінтажні скрині. Особливу увагу приділіть текстилю: скатертини до підлоги, чохли на стільці, ажурні серветки, драпіровки і гобелени – все це прикрасить бенкетний зал або відкритий майданчик церемонії.
ФлористикаДля стилю вінтаж характерні ніжні квіти пастельних відтінків: півонії, ранункулюси, кущові троянди, гіпсофіли, гортензії. Нерідко трапляються в букетах нареченої кали, сукуленти. Камея додає родзинку і нерідко є втіленням зв’язку поколінь: можна замість камеї прикрасити ніжку букета вінтажним кулоном із зображенням батьків. Вишукано виглядають букети із брошками, стразами та камінням.
Підготувала Ірина Вельничук
Додано: 19-11-2015, 18:50