» » ПЕРЕМОЖЦІ ЗИМОВОГО "ПАРА СЕЗОНУ"
ПЕРЕМОЖЦІ ЗИМОВОГО "ПАРА СЕЗОНУ"
Останній день осені - хороший привід згадати усі приємні моменти і справді теплого сезону і подумати, що попереду нас чекають не менш яскраві моменти новорічних та різдвяних святкувань. Та редакція "Давай одружимось" не проти розпочати сезон подарунків вже сьогодні, тому саме зараз оголошуємо імена переможців нашого зимового етапу "Пара сезону".

А осінь дійсно була щедрою. Цього разу на конкурс подалося 8 пар наречених, які нещодавно відгуляли власне весілля. І вже традиційно перед жюрі конкурсу стояло нелегке завдання, окрім визначення, переможців за голосуванням на сайті wedding.molmbuk.ua, які отримують подарунки від редакції, обрати пару, яка стане обличчям зимового номеру журналу "Давай одружимось!".

За результатами голосування жюрі конкурсу, Обличчям осіннього "Давай одружимось!" стає пара Дарини та Андрія. Вітаємо вас і чекаємо в гості :)

ПЕРЕМОЖЦІ ЗИМОВОГО "ПАРА СЕЗОНУ"

А четвірка за підсумками голосування відвідувачами сайту цього сезону виглядає так:

ПЕРЕМОЖЦІ ЗИМОВОГО "ПАРА СЕЗОНУ"

Враховуючи, що дві пари набрали однакову кількість голосів (7), маємо 4 переможця:

3 місце:Анастасія та Володимир з історією "Розлучилися, щоб зустрітися знову" та Юрій і Анна з історією Юрій і Анна з історією "Чарівна легкість у моменті"
Призи:Електрочайник "Saturn"

2 місце:Микола та Наталя з історією "Щирість у всьому"
Приз:Електропраска "Tefal"

1 місце:Аліса та Станіслав з історією "Наше весілля було яскравим"
Приз:Багатофункціональна мультиварка "Delfa"

Вітаємо переможців та призерів голосування і запрошуємо вас на нагородження у вівторок, 5 грудня, о 12.00 до редакції "Давай одружимось!", за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 41Додано: 30-11-2017, 18:57
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар