» » ПЕРЕМОЖЦІ ОСІННЬОГО "ПАРА СЕЗОНУ"
ПЕРЕМОЖЦІ ОСІННЬОГО "ПАРА СЕЗОНУ"
Добігає кінця це спекотне літо, розтягнуте яке хотілося б ще як мінімум на 2-3 місяці, а ми вже готові відзвітувати про осінній етап конкурсу "Пара сезону" і представити пару, яка буде обличчям чергового випуску "Давай одружимось!", який з'явиться на світ уже всередині вересня.

На конкурс цього разу подалося 4 пари учасників і, ще до засідання редакційного жюрі, було зрозуміло, що кожна з них цього разу отримає подарунки. Як і раніше, рішенням членів редакції журналу ми визначили пару, обличчя якої будуть на обкладинці осіннього випуску, а трьом іншим вручимо подарунки згідно кількості голосів, які вони отримали під час голосування відвідувачами сайту wedding.molbuk.ua.

За результатами голосування жюрі конкурсу, Обличчям осіннього "Давай одружимось!" стає пара Юлії та Богдана. Вітаємо вас і чекаємо в гості :)

ПЕРЕМОЖЦІ ОСІННЬОГО "ПАРА СЕЗОНУ"

А підсумки голосування відвідувачами сайту цього сезону виглядають так:

ПЕРЕМОЖЦІ ОСІННЬОГО "ПАРА СЕЗОНУ"

Отже, три пари, які отримають від редакції цінні призи:

3 місце: Крістіна та Віталій з історією "Освідчився на березі моря"
Приз: Електрочайник "Tefal"

2 місце: Кріна та Олег з історією "Від першого побачення і назавжди"
Приз: Блендер "Bosh"

1 місце: Роман та Альона з історією "Зробив пропозицію на моє 19-річчя"
Приз: Багатофункціональна мультиварка "Delfa"

Вітаємо переможців та призерів голосування і запрошуємо вас на нагородження у понеділок, 28 серпня, о 12.00 до редакції "Давай одружимось!", за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 41
Додано: 23-08-2017, 14:30
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар