» » РЕЗУЛЬТАТИ ВЕСНЯНОГО "ПАРА СЕЗОНУ"
РЕЗУЛЬТАТИ ВЕСНЯНОГО "ПАРА СЕЗОНУ"
Вже завтра ми радітимемо початку весни і щоб ця радість була підкріплена справжніми досягненнями, "Давай одружимось!" оголошує офіційні результати весняного етапу конкурсу "Пара сезону".

Фото та історії усіх пар вразили нас кожна по-своєму. Кожна історія переповнена почуттями, у кожному фото - тепло, яке не передати словами. Як і в минулі рази, нам було нелегко зробити остаточний вибір, оголосивши пару, яка представлятиме "Обличчя" весняної обкладинки журналу "Давай одружимось!". Та передані фотографом емоції Ірини та Асада зіграли своє. В результаті, більшістю голосів, жюрі вирішило, що саме ця пара буде робитиме нашу весняну обкладинку неповторною. Вітаємо вас!:)

РЕЗУЛЬТАТИ ВЕСНЯНОГО "ПАРА СЕЗОНУ"

За результатами голосування відвідувачів сайту, ми обираємо три пари, які отримають від редакції цінні призи та подарунки. Вже стало звичним те, що бажання перемогти понад усе змушує деяких використовувати "хитрі методи" накручування голосів, та, не маючи змоги протидіяти самій накрутці, ми маємо змогу перевіряти голосування на правдивість. Традиційно порівнявши логіни та ip-адреси, з яких надходили голоси за кожну пару, ми відкорегували результат голосування і його справжні цифри виглядають так:

РЕЗУЛЬТАТИ ВЕСНЯНОГО "ПАРА СЕЗОНУ"

Отже:

3 місце: Лія та Іван з історією "Кохання все переживе"

2 місце: Славік та Віка з історією "Дружба, яка переросла у кохання"

1 місце: Анастасія і Василь з історією "Враження про нього склалось негативне... :)"

Вітаємо переможців та призерів голосування і запрошуємо вас на нагородження у п'ятницю, 3 березня, о 12.00 до редакції "Давай одружимось!", за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 41
Додано: 28-02-2017, 12:26
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар