» » Замість фати – вуаль та корона
Замість фати – вуаль та корона
Сучасні наречені вже давно не бояться експериментувати з весільним вбранням і прикрашають волосся красивими аксесуарами, які не поступаються своєю ошатністю класичній фаті.

Великі прикраси. Прекрасне поєднання – велике прикраса на обідку або стрічці. Такою прикрасою може бути бант, квітка з тканини, перо, композиція з невеликих букетиків.

Замість фати – вуаль та корона

Блиск. Блискучі кришталі, дорогоцінні камені, блискуча біжутерія на стрічці або обідку – це особливо яскравий акцент для весільної зачіски. Вони можуть розташовуватися по всій стрічці або прикрашати лише її частину.

Замість фати – вуаль та корона

Вуаль. Вуаль, подібно до фати, огортає наречену романтикою і таємничистю. Це цікавий і досить креативний варіант для творчих натур. Вуаль може існувати сама по собі або бути продовженням весільного капелюшка, підкреслюючи цим ретростиль наречених.

Замість фати – вуаль та корона

Діадема, тіара, корона. Це прикраси для справжньої принцеси! Ці аксесуари здавна були покликані звеличувати свого володаря, повідомляти про його вишуканість. Наречена, яка доповнить свою зачіску діадемою, завжди виглядатиме урочисто й елегантно.

Замість фати – вуаль та корона

Весільний капелюшок. Треба спокійно поставитися до того, що цей аксесуар личить не кожній нареченій. Приміряйте кілька варіантів капелюшків, і якщо вам щось ідеально підходить, – можете планувати своє вбрання із врахуванням обраного образу.

Замість фати – вуаль та корона

Вінок. Весільний вінок – це ніжний і вишуканий аксесуар зі свіжих пуп’янків, мерехтливих перлин і яскравих блискіток. Складні пастельні композиції з акцентами ніжно рожевого, ванільного, салатового кольорів – чудовий вибір для юних наречених.

Свіжі квіти. Квіти прекрасні і самі по собі. Альтернативою витонченому віночку можуть стати свіжі пуп’янки, вплетені у весільну зачіску. Витончений грецький стиль або пристрасний образ Кармен – все це легко втілити в життя за допомогою квітів.

Замість фати – вуаль та корона

Стрічки та обручі – не новачки у весільній моді. Ці прості, демократичні варіанти не гірше, ніж діадема можуть прикрасити весільну зачіску. Крім того, вони відкривають багато варіантів для «нестандартного» весільного образу: чи то святкування у стилі стиляг, чи класичне весілля.

Замість фати – вуаль та корона

Підготувала Ірина ВЕЛЬНИЧУК

Замість фати – вуаль та корона
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 29-01-2016, 18:02
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар