» » Незвичайні акценти в образі нареченого
Незвичайні акценти в образі нареченого
Не лише до нареченої прикуті погляди у день весілля. Наречений повинен відповідати своїй другій половинці і бути не менш епатажним, стильним та цікавим.

Взуття.
Найперше, що спадає на думку – це оригінальне взуття. Незвичайні туфлі або навіть чоботи додадуть родзинку зовнішньому вигляду. А серед сміливих, креативних наречених зустрічаються ті, які традиційне весільне взуття замінюють кедами або кросівками. І це виглядає дуже навіть непогано, за умови, що цей "маневр" вписується в загальну стилістику весілля.

Незвичайні акценти в образі нареченого

Краватка. Замість стандартної краватки можна використовувати шийну хустинку, яка відповідатиме відтінку вбрання нареченої. Є щось піжонське у метелику і підтяжках, а особливо в їхньому поєднанні. Тут простір для фантазії практично не обмежений.

Незвичайні акценти в образі нареченого

Бутоньєрка. Замість стандартної бутоньєрки з квітів можна використовувати незвичайний аксесуар, наприклад, чоловічу брошку. Або символіку предмета чоловічої атрибутики – значок із револьвером, авто, велосипедом тощо.

Незвичайні акценти в образі нареченого

Костюм. Нині весільна мода пропонує нареченому безліч забарвлень для костюма. Незмінно модними залишаються яскраві сорочки та краватки. Якщо навіть костюм у молодого класичного кольору шампані або слонової кістки, під нього можна обрати сорочку яскравого забарвлення і контрастну краватку.

Незвичайні акценти в образі нареченого

Під світлий костюм наречений, щоб виглядати незвичним на своєму весіллі, може підібрати сорочку кольору морської хвилі або контрастну фіолетову, або креативну рожеву чи елегантно-стриману синю. Головне, щоб ці кольори підходили до кольору шкіри, очей і волосся і поєднувалися з весільним вбранням нареченої.

Підготувала Уляна ХІМ’ЯК

Незвичайні акценти в образі нареченого
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 22-01-2016, 16:23
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар