» » Бенкет чи фуршет?
Бенкет чи фуршет?
Ви ще не вирішили, як провести святкову вечерю: накрити великий стіл, спланувати програму вечора або більше акцентувати увагу на розвагах і організуватися на легкі закуски?

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Бенкет
Під час вибору місця варто звернути увагу на кілька основних параметрів. Наприклад, скільки гостей може вмістити приміщення. Необхідно також відштовхуватися від формату і тематики вашого заходу. Якщо ви обрали стиль рустик для вашого весілля, зупиніться на заміському або парковому варіанті. Класичне весілля вимагає приміщення у світлих відтінках із витонченими меблями. Вам доведеться орієнтуватися на розклад і правила майданчика – це стосується часу початку і закінчення бенкету, рівня шуму, використання конфетті або піротехніки.

Фуршет
Вибір місць для фуршету набагато ширший, тому що розглядати можна практично будь-яке місце на свіжому повітрі. Якщо погода дозволяє, обирайте місце до душі на свіжому повітрі: у парку, на березі річки чи озера, навіть посеред поля. Межі фантазії тут немає. Необхідно враховувати акустику і можливість підключення обладнання, наприклад, музики. Обираючи місце для фуршету за межами ресторану, ви звільняєте себе від жорстких часових рамок ресторану або майданчика.

Бенкет чи фуршет?

МЕНЮ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

Бенкет
При складанні меню бенкету треба врахувати безліч чинників: для активної програми вечора, а також у разі занадто спекотної погоди меню не повинно бути занадто важким. Важливе тут і обслуговування! В ідеалі кожен стіл для європейського розсадження повинен мати власного офіціанта, який стежитиме за напоями, тарілками і обслуговувати гостей досить швидко.

Фуршет
З одного боку, скласти меню для фуршету простіше, ніж для бенкету, оскільки в закусках (холодних і гарячих) простіше враховувати інтереси гостей. Закуски з овочами та фруктами можна відокремити від закусок з м’ясними продуктами. Найчастіше фуршети роблять виїзними, тому треба передбачити кількість їжі із запасом, щоб проблеми нестачі їжі не виникло. Обслуговуючий персонал на фуршеті повинен стежити за їжею і чистотою на столах.


Бенкет чи фуршет?

РОЗВАГИ


Бенкет
На банкеті вам знадобиться ведучий, який допоможе скласти програму вечора. Крім традиційних конкурсів, підготуйте додаткові розваги: це може бути фотозона, майстер-класи, виступи артистів тощо. Протягом вечора гостей можна розважити також настільними іграми – для такої мети обов’язково підготуйте спеціальну lounge-зону. У ній можна розмістити також зону для побажань і солодкий стіл.

Фуршет
Під час фуршету для гостей обов’язково має бути якийсь музичний супровід: це може бути жива музика або ді-джей. Розваги під час фуршету краще підготувати більш розмірені та інтерактивні. Чудовим варіантом відпочинку під час фуршету можуть бути, наприклад, кулінарні, танцювальні, флористичні майстер-класи.

Бенкет чи фуршет?

ДЕКОР

Бенкет
Вам неодмінно знадобиться план і картки розсадження. Декор не повинен відрізнятися від загального вигляду приміщення. Подумайте про вечірнє освітлення приміщення та світломузику. Якщо ресторан дозволяє, запасіться свічками, щоб надати залу ввечері більш затишного настрою і особливого шарму.

Фуршет
Зону фуршету варто відокремити від навколишнього простору, обов’язково продумайте варіант навісу на випадок дощу. Також продумайте столи і скатертини, на які буде звернуто увагу під час фуршету. Столи з їжею також повинні бути красивими. Підійдіть з особливою ретельністю до декору зони для розваг. Тут найкраще підійдуть навісні ліхтарики, декорування квітами та стрічками.

НАША ПОРАДА:

Якщо на вашому святі запланована велика кількість гостей, і вам хочеться повноцінного вечора з програмою і великим накритим столом, сміливо обирайте бенкет.

А якщо схиляєтеся до більш дружньої, невимушеної та легкої атмосфери, з вільною програмою, настільними іграми і кіно, фуршет – ваш варіант.
Що б ви не вибрали, пам’ятайте про ваших гостей і про себе під час планування, щоб організувати комфортне свято для всіх і кожного!

Підготувала Ірина ВЕЛЬНИЧУК

Бенкет чи фуршет?
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 15-12-2015, 19:12
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар