» » Економія на весіллі: шукаємо золоту середину
Економія на весіллі: шукаємо золоту середину
Весілля не любить економії, але дуже тісно з нею дружить. Якщо на питання про те, як заощадити на весіллі, відповідь ви вже знайшли, то напевно задумалися над іншим: на чому не можна економити на весіллі?

Наприклад, якщо замість лімузина наречену до РАЦСу підвезе гарний білий седан, це не стане подією весілля зі знаком "мінус". А ось дешева сукня або неукладене волосся на фоні дорогого інтер’єру в ресторані будуть виглядати дивно. Якщо ви вирішили заощадити на весіллі, не доводьте справу до абсурду. Згадайте правило золотої середини, і розставте пріоритети. Отож, з’ясуємо, на чому не можна економити.

Образ нареченої

Цього дня саме наречена привертає до себе увагу всіх оточуючих. Дорогі наречені, не економте на собі. Відмовтеся від послуг сумнівної якості. Тільки професійний візажист, красиве стильне плаття, зручне дороге взуття та відповідні до сезону аксесуари. Водночас будьте уважні: розхвильовану наречену легко обманути і виставити рахунок, який в рази перевищує реальний.

Економія на весіллі: шукаємо золоту середину

Фотограф

Позначте цей пункт як другий за значимістю після образу нареченої. Багато хто помилково вважає, що відмовившись від послуг професійного весільного фотографа, економлять свої гроші. Сумнівна економія.

Не покладайтеся на когось із гостей, хто нібито має професійний фотоапарат і вміє фотографувати. Ваш друг приїхав відпочити і повеселитися, а не бігати весь день за вами. Аматорських фотографій ваші друзі подарують вам наступного дня після весілля, але на те вони й аматорські. А після, через багато років, ви зовсім не захочете показувати весільний альбом і фотографії, зроблені похапцем: змащені обличчя, обрізані частини тіла, невдалі ракурси і нудні сюжети... Хороші красиві фотографії – це мистецтво і високий професіоналізм, економити на якому не слід.

Економія на весіллі: шукаємо золоту середину

Весільний ведучий

На чому не можна економити на весіллі, так це на тамаді. Після весілля гості забудуть меню весільного банкету, інтер’єр бенкетного залу, весільний кортеж, але атмосфера вечора збережеться в їхній пам’яті назавжди. Гарний настрій і чудові спогади про весільний вечір безпосередньо залежать від ведучого. Не варто економити на професіоналах, які блискуче справляються зі своєю роботою. Не позбавляйте себе і своїх близьких яскравих і веселих спогадів.

Економія на весіллі: шукаємо золоту середину

Місце проведення весільного вечора

Не обов’язково зупиняти свій вибір на відомому дорогому ресторані – це може бути затишний заклад десь за містом або невелике кафе з демократичними цінами, але не можна економити на якості кухні. Страви повинні бути не тільки смачними і різноманітними, але й свіжими. Якісне спиртне і закуску гості високо оцінять. Уважно простежте за якістю роботи працівників ресторану, не економте на здоров’ї своїх близьких і друзів. Перш ніж остаточно визначитися з місцем проведення весілля, уважно вивчіть кухню, сходіть туди на звичайну вечерю, спробуйте страви з меню.

Економія на весіллі: шукаємо золоту середину

Перший танець молодих
Не відмовте собі в цьому задоволенні і подбайте про те, щоб ваш перший танець запам’ятався всім гостям на довгі роки. А після, через багато років, ви зможете станцювати цей самий танець на своєму золотому весіллі.

Економія на весіллі: шукаємо золоту середину

Підготувала Леся ТОКАРЮК
Додано: 13-11-2015, 17:24
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар