» » Обираємо кольоровий тренд
Обираємо кольоровий тренд
Із чого починається планування весільного декору? Звичайно ж, із вибору основного модного кольору вашого весілля! У сезоні 2015 фаворитами дизайнерів стали аж вісім кольорів. Зупинимося на найцікавіших!

Aquamarine

Цей колір описують, як щось середнє між кольором неба й кольором моря. Світлий і м’який блакитний, без домішок і кричущих відтінків, колір бальної сукні диснеївської Попелюшки. Ідеально підходить до ніжних весіль на природі, на березі моря або інших майданчиках із природним освітленням. Такий колір найкраще використовувати в текстилі і наборах весільної поліграфії, підтримавши флористикою у світлій пудровій гамі.

Обираємо кольоровий тренд

Lucite green

Легкий, свіжий і прохолодний, м’ятний зелений. Не той яскравий м’ятний колір, що на піку весільної моди вже багато сезонів, а більш ніжний і пастельний. Його чудово підтримають золоті деталі й неяскрава зелень. М’ятні акценти шукайте в одязі, кондитерських виробах, проголошених і флористичних рішеннях.

Обираємо кольоровий тренд

Toasted almond

Колір смаженого мигдалю, трохи темніший, ніж бежевий. Багатий і розкішний. Дуже важко його втілити у флористиці (хоча можна знайти гортензії, троянди, гвоздики подібного відтінку), зате текстильне оформлення буде на висоті. Сюди можна віднести всі ваші улюблені рустикальні мотиви: полотняну тканину і мішковину, крафт і мотузку. У цьому кольорі виходять неземні образи наречених.

Обираємо кольоровий тренд

Strawberry ice

Наш улюблений рожевий, який так тішить око, ...колір "Полуничний лід". На погляд дизайнерів, цей колір має не тільки настрій, але й смак. Прекрасний вибір для яскравого літнього весілля: багатий вибір кольорів і тканин, неймовірно красиві кондитерські вироби... Головне – не перестаратися.

Обираємо кольоровий тренд

Custard yellow

Колір однойменного соусу "Кастард", такий ніжний і приємний для ока жовтий. На відміну від рожевого, м’ятного і синього, цей колір не встиг набриднути всім за попередні весільні сезони. Тому якщо зробите ставку на нього – не прогадаєте. Колір "Кастард" шикарно виглядає в текстилі (особливо в шовку й оксамиті), а також в елементах весільної поліграфії.

Обираємо кольоровий тренд

До речі:

Вибір популярних кольорів здійснює Інтернаціональний інститут кольору Pantone (Pantone Color Institute) на основі аналізу останніх колекцій провідних дизайнерів.

Підготувала Оксана Горковенко
Додано: 1-09-2015, 13:52
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар