» » У стилі RUSTIC: близькість до природи
У стилі RUSTIC: близькість до природи
У перекладі з англійської rustic означає "сільський". Комфорт, стиль і простота – головні акценти цього стилю. Rustic-весілля підійде насамперед любителям незвичайних і романтичних урочистостей!

Місце проведення

В основі rustic-весілля – максимальне наближення до природи. Такий стиль весілля привабливий тим, що урочистість відбувається переважно на лоні природи, на відкритому майданчику або серед мальовничого пейзажу. Природа буде чудовим яскравим фоном для фотозйомки молодят і їхніх гостей, і вам не доведеться турбуватися про додаткові фотозони. Але якщо для весілля ви оберете ресторан, антураж із дерев’яними і цегляними елементами – саме те, що потрібно! Головне, щоб загальний дизайн приміщення дозволяв доповнити його характерними цікавими деталями!

У стилі RUSTIC: близькість до природи

Увага до деталей

В оформленні весілля в цьому стилі використовуються в основному природні, натуральні матеріали: льон, мішковина, ситець, мотузка, дерево, всілякі баночки та пляшечки. Із мішковини, наприклад, можна зробити гарні прикраси для стільців; якщо обв’язати скляні пляшки або баночки мотузкою, вийдуть чудові вази для квітів. Гірлянди зі шматочків різнобарвного ситцю будуть ще однією яскравою деталлю в інтер’єрі.

Невикинуті після ремонту двері, прикрашені квітами та стрічками, стануть символом входу молодят у нове щасливе життя, а стару валізу минулих років можна використовувати для весільних подарунків.

У стилі RUSTIC: близькість до природи

Також у декорі можна використовувати різні квіткові композиції з садових і польових квітів: красиво виглядатимуть півонії, маргаритки, жоржини і, звичайно ж, ромашки. Солодкий стіл чудово доповнять природні декоративні елементи, наприклад, із натурального дерева.

Одяг

Весільні вбрання молодят повинні бути витримані в одному стилі. Для нареченої підійде проста ситцева сукня або сарафан, прикрашений бавовняним мереживом, вишивкою або перлами. Для нареченого – легкі брюки з сорочкою з натуральної тканини і цікавою бутоньєркою.

У стилі RUSTIC: близькість до природи

Підготувала Оксана Горковенко

У стилі RUSTIC: близькість до природи
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!
Додано: 31-07-2015, 15:54
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар