» » Міні-весілля – лише для найдорожчих
Міні-весілля – лише для найдорожчих
Великі бенкетні зали і багато гостей на весіллях поступово відходять у минуле. При цьому фінансовий бік, який, безумовно, актуальний сьогодні, не завжди відіграє визначальну роль. Сучасні молодята все частіше обирають "європейське" весілля. І недарма.

Альтернатива пишного святкування – маленьке весілля. Воно призначене для дуже близьких і особливих людей, які дійсно дорогі для молодят, і з якими в цей важливий день буде комфортно і затишно.

Невелика кількість гостей

Це просто мрія багатьох молодят. Обравши таке весілля, у найщасливіший день вашого життя ви будете оточені тільки близькими і люблячими людьми. А головне – жоден із гостей не буде обділений увагою.

Міні-весілля – лише для найдорожчих

Економія

Ви зможете зекономити значну суму грошей. Проте саме такий вибір дозволять створити по-справжньому шикарне свято. На зекономлені гроші ви можете придбати унікальне весільне вбрання, урізноманітнити свято дорогими розвагами чи незвичайними стравами.

Міні-весілля – лише для найдорожчих

Місце святкування

Мініатюрне весілля можна організувати будь-де. Якщо молодята вирішили організувати маленьке весілля на природі, провести його необхідно так, щоб воно відрізнялося від звичайного походу на пікнік. Плюси такого весілля – свіже повітря, необмеженість у часі святкування, простора територія. Можна організувати весілля в орендованому будинку, яке буде відрізнятися оригінальністю. А щоб гості не нудьгували, сценарій маленького домашнього весілля має бути не менш яскравим, ніж у ресторані.

Міні-весілля – лише для найдорожчих

Оригінальність

Ідеї маленьких весіль можуть бути різними. Якщо молодята полюбляють екстрим і пригоди, то варто політати з гостями на повітряній кулі або гелікоптері. У такому разі чому б не скористатися невеликою кількістю гостей? Або ж прогулянка на орендованій яхті зробить ваше святкування дійсно європейським.

Міні-весілля – лише для найдорожчих

Все за планом

Міні-весілля, на відміну від звичайного, набагато спокійніше, без зайвої метушні. Скромне святкування не дасть молодятам приводів для турбот, а дозволить спокійно насолоджуватися прекрасним днем.

Міні-весілля – лише для найдорожчих

Це модно!

І серед знаменитостей знайшлись такі, які надали перевагу сімейному мініатюрному весіллю.

Наприклад, співачка Бейонсе і репер Джей-Зі 2008 року одружилися у манхеттенських апартаментах нареченого. Розділити з ними свою радість зірки запросили лише найближчих десятьох людей.

Міні-весілля – лише для найдорожчих

А на романтичному весіллі акторки Кіри Найтлі і музиканта Джеймса Райтона, яке відбулося на півдні Франції, були присутні лиш 11 близьких друзів та родичів.
Додано: 22-07-2015, 17:51
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар