» » "За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"
"За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"
Марина та Андрій допомогли організувати не одне прекрасне весілля. Аж тут доля подарувала їм можливість самим стати головними дійовими особами свята.

Марина – власниця агенції "Імперія свят", Андрій – професійний ведучий. Знали одне одного вже давно, разом працювали. А потім загубилися на п’ять років. І два роки тому знову знайшли одне одного в Інтернеті.

– Почали переписуватися, – пригадує Марина. – Зустрілися і вирішили, що будемо одружуватися. Нам вистачило тижня, щоб зрозуміти, що хочемо бути разом.

"За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"

Пропозиції як такої не було. Це було рішення, яке не потребувало запитань та відповідей. Андрій сказав, що хоче повінчатися, Марина погодилася. А потім, враховуючи їхню специфіку роботи, вирішили показати всім молодятам приклад, як можна організувати весілля.

– Наше весілля відбувалося у два етапи, – розповідає Марина. – 16 жовтня 2014 року ми провели виїзну церемонію, де хотіли бачити тільки рідних та близьких серцю людей. Церемонія відбувалася у дикому лісі на березі озера. У нас був один варіант денної, а інший варіант – нічної виїзної церемонії.

Запросили гостей, поставили великий білий шатер, організували фуршет. Зробили невеличке свято. Це було незабутньо. Цікаво, що гостей було восьмеро – майже камерна атмосфера. А робочого персоналу, який допомагав з організацією – 32-є осіб. До виїзної церемонії ми готувалися приблизно два місяці – продумували декор, місце проведення, озвучування тощо.

"За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"

За основу взяли попелясто-рожевий колір, також за задумом у декорі обов’язково мало бути мереживо молочного кольору. Використали флористику з об’ємними вазами та квітами. Абсолютно все було зроблено власноруч: і колони, і стільці за спеціальним дизайном. І навіть альтанка. Ми її робили розбірною: вона і підіймається, і опускається, і розширяється.

Дуже хвилювалися. Адже звикли бути самі виконавцями, у вирі подій, організовувати весілля, а тут по білій доріжці мали йти ми з Андрієм.
Сьогодні впевнено можемо сказати, що це день, якого ми чекали все своє життя. І відбувся він так, як ми цього хотіли.

23 листопада 2014 року у молодят було весілля у європейському стилі. Зранку відбулося таїнство вінчання, а ввечері закоханих у затишному ресторані зустрічали 60 гостей.

"За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"

– Ми дуже вдячні координаторам нашого весілля, які допомогли нам і нашим батькам почуватися гостями на святі, – додає Андрій. – Серед гостей було багато друзів, які теж працюють у весільній сфері. А ведучим був відомий актор Іван Городецький, який підтримав чудову атмосферу свята.

– А наступного дня у нас було весілля в українському стилі, – усміхається Марина. – Всі гості були у вишиванках, дівчата – у віночках. Цікаво, що наші гості не розійшлися, а допомагали змінювати декор. Це був день експериментів. Кожен із наших друзів підходив до мікрофона і просто експериментував. Ми чудово відпочивали!

Марина та Андрій зізнаються, що тепер вони дивляться на організацію весіль з іншого ракурсу, адже тепер вони взаємодоповнюють одне одного.

– Хоча основна робота з організації свят залишається за кадром, на самому весіллі ви відчуєте її якість, – говорить наречена. – Дякуємо всім, хто допоміг нам організувати наше незабутнє і правильне весілля.

"За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"

Порада нареченим:

"Не бійтеся експериментувати, довіряйте професіоналам – тоді ваше свято буде дійсно неповторним і гармонійним. Однак не соромтеся пересвідчитися у якості надаваних послуг заздалегідь."


Леся ТОКАРЮК

Сукня нареченої: cалон-магазин "Магія".
Зачіска: Юлія Шамуратова
Візаж: Ольга Наумець
Ресторан, готель: туристичний комплекс "Маєток Сокільське"
Виїзна церемонія: ведучі Віктор та Ірина
Фотограф: Слава Самборський.
Відеограф: Line Cinema Production (Сергій Васянович)
Живі скульптури: Mamma Mima
Бармен-шоу: Буковинська асоціація барменів BBS
Ведучий: Іван Городецький
Декор та флористика, організація: весільна агенція "Імперія свят"

"За сім днів зрозуміли, що хочемо одружитися"
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!
Додано: 25-06-2015, 09:36
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар