» » Футболісти допомогли фанату освідчитися
Футболісти допомогли фанату освідчитися
Гравці футбольного клубу "Манчестер Юнайтед" допомогли одному з фанатів зробити пропозицію своїй дівчині. Це сталося на полі "Театру Мрії" - футбольного стадіону, розташованого в Траффорді, Великий Манчестер. Більш того, в романтичному сюрпризі Скотта Мейдмана взяли участь такі зірки "Манчестера Юнайтед", як Майкл Каррік і Златан Ібрагімович, які записали для закоханих відеопривітання.

Для пропозиції руки і серця нареченій Харрієт Берджесс, Скотт вибрав "Олд Траффорд", тому що саме тут вони випадково познайомилися три роки тому на матчі. Відбутися зустрічі допоміг пиріг з каррі, який майбутній наречений випадково впустив на голову жінки, що сиділа перед ним. Скотту стало настільки ніяково, що він вирішив пересісти на інше вільне місце, яке доленосне виявилося поруч з Гаррієт.

Футболісти допомогли фанату освідчитися

Щоб втілити в життя свій задум, Скотт, заручившись допомогою клубу, розробив хитрий план. "Ми змусили Харрієт думати, що це вона робить для мене сюрприз. Вона була настільки зосереджена на тому, щоб мене здивувати, що не мала ані найменшого поняття про те, як усе повернеться з ніг на голову". Під час приватного туру стадіоном, опинившись на полі з Гаррієт, чоловік зізнався їй, що все було підлаштовано і, ставши на одне коліно, дістав обручку та запропонував їй руку і серце. Приголомшена і щаслива дівчина сказала: "Так".
 
Друзі закоханих зустріли їх з шампанським в скайбоксі "Шевроле" і показали відео з привітаннями від Майкла Карріка і Златана Ібрагімовича. Крім цього, футбольний клуб влаштував для Скотта і Гаррієт святкову вечерю і оголосив про їх заручини до початку матчу перед 75-тисячною аудиторією.

Цікаво, що ще будучи 10-річним хлопчиком і прийшовши зі своєю матір'ю на "Олд Траффорд", Скотт запитав у неї чи може він якось одружитися на цьому самому місці. Мати, посміявшись, відповіла на запитання сина, що одружитися на футбольному полі не можна, а зробити комусь пропозицію - було б гарною ідеєю.
Додано: 16-03-2017, 11:52
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар