» » Солодкий тандем
Солодкий тандем
22-річна Вікторія – корінна буковинка, родом із чарівної Заставни. 28-річний Роман теж народився у Чернівцях, однак нині проживає у Росії.

Одного разу юнак приїхав до своєї бабусі і несподівано зустрів єдину і неповторну кохану.

Солодкий тандем

– Познайомилися ми на весіллі спільних друзів 7 серпня 2014 року, – розповідає Віка. – Рома якраз приїхав на тиждень до бабусі і потрапив на весілля. Після знайомства ми поспілкувалися два дні, і йому вже потрібно було повертатися додому.

Молодята запевняють, що їхнє кохання виникло з першого погляду. Через два тижні після знайомства Віка з друзями поїхала до Львова (був саме день незалежності – 24 серпня). Роман дізнався про це, взяв квиток на літак і полетів до Львова.

Солодкий тандем

– І знову так вийшло, що наша зустріч була недовгою – ми зустрілися на дві години, і в мене вже був потяг назад, до Чернівців, – розповідає Віка. – І Рома залишився у Львові сам ще на один день. А в останні дні літа я сама на три дні приїхала до Москви. Більше часу гостювати не мала, адже у мене було навчання (якраз навчалася на останньому курсі). А оскільки у Львові ми не встигли скуштувати львівський сирник, то його я власноруч спекла для Роми у Москві. І поїхала додому…

Солодкий тандем

Про весь наступний рік молоді люди кажуть, що це було «життя на колесах».

– Протягом всього року то я до Москви – на тиждень, то Рома до Чернівців на тиждень, – пригадує Вікторія. – Ми навіть назбирали товсту пачку квитків із потяга. Для мене поїзд був уже як другий дім. А їхати доводилося в один бік понад 30 годин!

Солодкий тандем

А через рік, 1 липня 2015 року, Роман поїхав до Румунії у відрядження і планував заїхати до Чернівців. У цей час Віка готувалася до весілля подруги і шила сукню у знайомої, яка жила на вулиці О. Кобилянської. Дівчата працювали до п’ятої ранку. А о восьмій ранку Роман несподівано зробив коханій пропозицію.

– Віка думала, що я ще в Румунії, – усміхається Роман. – Пригадую, мене ще й на кордоні хвилин 40 допитували: чого це я з Румунії їду з російським паспортом? Що за спецагент? Потім все-таки пропустили... О пів на восьму я був уже у Чернівцях. Думав, що дівчата ще сплять, бо до 5 години ранку шили сукню. Я побрився, підстригся, купив квіти. Планував стояти під балконом і запросити Віку на сніданок. А дівчата рано прокинулися, вже поснідали, коли я ще був у перукаря. Коли доїхав до вулиці О. Кобилянської, Віка вже вийшла від подруги – вже мала їхати додому, у Заставну. Я її ледь наздогнав!

Солодкий тандем

І саме на вулиці О. Кобилянської Роман запропонував коханій стати його дружиною, на що Віка відповіла таке бажане «так».

5 червня 2016 року закохані одружилися. Весілля організували в стилі прованс, поєднавши свої улюблені кольори – зелений та фіолетовий – з ніжною лавандою. А родзинкою свята стало те, що Вікторія сама випікала весільний торт на власне весілля.

Солодкий тандем

– Зазвичай такі великі торти – триярусні – я везу окремо в ресторан, а вже на місці збираю, – пояснює дівчина. – У суботу ввечері ми приїхали в ресторан (а у неділю у нас має бути весілля), а там кажуть: завтра зранку зберете, сьогодні немає місця. Наступного ранку ми знову приїхали до ресторану, а нам кажуть: зберете торт ввечері. Я кажу: я ж наречена! Як я збиратиму торт у весільній сукні? А потім ми подумали, що це чудова ідея!
І о 10-й вечора, просто на весіллі, при всіх гостях я збирала наш весільний торт. Це було неповторне шоу!

– До речі, коханий став моїм натхненником, – усміхається Віка. – Я завжди полюбляла випікати солодощі. Але саме Рома запропонував мені створити сторінку в «Інстраграм», де я можу викладати свої шедеври. Саме завдяки коханому я вдосконалюю свої вміння. Рома бере олівець і малює – і одразу ми бачимо, як торт виглядатиме, скажімо, на зрізі. А я втілюю його фантазію в реальність. Таким чином у нас вийшов солодкий тандем.

Солодкий тандем

Порада нареченим:

"Насолоджуйтеся кожною секундою дня свого весілля, намагайтеся запам’ятати кожну мить цього прекрасного дня! І навіть якщо щось йде не по плану, просто перетворіть це на пригоду".


Леся ТОКАРЮК

Оформлення: "Синій Апельсин"
Ресторан: "Графська садиба"
Запрошення та поліграфія: Woodraw
Сукня: Юліанна Вьюга
Зачіска та макіяж: Олена Додяк
Фотограф: Богдана Герасимчук
Зйомка лавсторі: Володомир Царюк
Флористика: Юлія Сплавська
Додано: 27-01-2017, 16:21
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар