» » Нас об’єднала музика
Нас об’єднала музика
Учасники дуету "ФранкТодирес", які свого часу здобули чотири "так" у журі "Х-Фактора", розповіли сайту "Давай одружимось!" історію свого кохання.

Олександр Атодирес та Олеся Франків знайомі ще з дитинства, проте на той час вони навіть не підозрювали, що будуть разом. Вони такі різні, що ідеально доповнюють одне одного.

Дружба переросла в любов

– Ми познайомились, будучи дітьми, а дружити почали, ставши підлітками. Сашко займався у вокальній студії, і так сталося, що в ту студію почала ходити і я. Там наш керівник поставив нас співати в дует. Недаремно кажуть, що між людьми, які разом співають, виникає емоційний зв’язок, – пригадує Олеся Франків. – Якщо порівнювати нас із Сашком на той час, то він був зіркою школи – юнаком із голосом соловейка, але ще й шибеником. Я ж була "ботаном", але з почуттям гумору і з бажанням всього навчитися. Ніколи не забуду, як Сашко на сцені, коли ми співали разом, пускав мені бісики, а я була на сьомому небі від щастя.

Нас об’єднала музика

– Ми багато часу проводили разом. У школі – на кожній перерві. Я їй булочки і водичку носив, бо вона завжди щось вчила і навіть не виходила з класу. Потім спільні репетиції, концерти, поїздки... Нам добре навіть мовчати удвох, – каже Сашко.

– Ось так наша дружба і переросла в кохання. Але оскільки ми двоє вперті та темпераментні, то тягнули ковдру кожен на себе в стосунках, тому часто сварилися… і розходилися. Зараз навіть смішно, як згадуємо. Та доля не дозволяла нам забувати одне одного. Пощастило, адже ми обоє однолюби, – розповідають закохані.

Пропозицію зробив на Новий рік

Олеся та Олександр одружилися після семи років стосунків.

– Він зробив мені пропозицію на Новий рік-2012, коли куранти пробили 00.00. Спочатку він сказав, що буде на роботі, а потім зателефонував мені і сказав визирнути у вікно. На снігу свічками я побачила напис "Я тебе люблю". Спустилася до нього. Замість квітів він був із кульками. Чомусь моя мама сказала йому, що я не люблю троянди, – ділиться Олеся.

Нас об’єднала музика

– Першими про цей крок дізналися її батьки, а вже потім вона, – зізнається Олександр. – Батьки мені допомагали це організувати.

– Я не хотіла весілля, якщо чесно. Не хотіла великих фінансових затрат. Ми планували просто розписатися, – каже Олеся. – Проте я дуже вдячна, що Сашко все ж таки відговорив мене. Ми зіграли маленьке весілля на 30 гостей. Було класно, бо були найрідніші...

Нас об’єднала музика

Весільне відео під пісню Dzidzio

– Ніколи не забуду наш перший весільний танець, – каже Олеся. – Кілька днів я переслухала купу пісень, вчили танець, адже все мало бути ідеально. Та за кілька днів до весілля вдягаю сукню і розумію, що я в ній не зможу ворухнутися. Врешті-решт ми таки не станцювали танець, який вчили майже тиждень. Нам просто включили якусь смішну пісню, і ми без пафосу потанцювали, – пригадують молоді.

– Також я не забуду наш весільний кліп. Я за все своє життя не випила навіть літра алкоголю. Та під час вінчання священик сказав мені допити вино, яке залишилося в чаші. Було грамів 200. Буквально через 30 секунд я зрозуміла, що п’яна. Після цього ми мали знімати романтичне відео. Я зазвичай говорю багато, але тоді я говорила вдвічі більше. Оператор розізлився, і у нас вийшло не романтичне, а смішне відео під пісню Dzidzio "Бодя Павук". Такого відео, мабуть, немає ні в кого. Все смішно, стьобно, проте щиро.

Нас об’єднала музика

Незважаючи на те, що пара майже завжди разом, вони ніколи не набридають одне одному, і чітко бачать своє спільне майбутнє через 10-20 років.

– Ми будемо в Києві. Будемо робити власні проекти. Також я мрію організувати свій музичний фестиваль, – каже Олександр.

– Я повністю згідна з Сашком. А ще я бачу, як ми йдемо за ручку з двома дітками – дівчинкою і хлопчиком...

– З трьома, – перебиває Олександр. – Ми мріємо про велику дружну сім’ю.

Діана ВАТАМАН
Додано: 21-06-2016, 12:54
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар