» » Романтика в стилі подорожей
Романтика в стилі подорожей
Женя та Ваня познайомилися на науковій конференції, куди студентів добровільно-примусово "зганяють" для масовки. Їх манило одне до одного. Їхні погляди швидко переросли в розмови, першу каву і прогулянки.

– Це був вересень 2011 року, – пригадує Женя. – Ці блакитні очі пропустити було просто неможливо! Із тих пір кожну вільну хвилину ми намагалися провести разом. Я думаю, це було кохання з першого погляду.

Романтика в стилі подорожей

Однак через тиждень від початку стосунків Ваня переїхав до Чехії на навчання в магістратурі. Женя залишилася в Україні.

– Найскладнішим для нас обох була не розлука, а після несамовито щасливих та нестерпно коротких днів разом ті розпачливі хвилини на автовокзалі з сумками біля ніг, сльозами на очах і болем у серці, – говорить Ваня. – Через кілька років кохання "у таксофонах" вона переїхала до Чехії на навчання, і це був новий етап наших стосунків.

Романтика в стилі подорожей

У закоханих абсолютно різні смаки, і одна з небагатьох речей, яка їм обом до вподоби, – це подорожі. Вони разом відвідували як маленькі непримітні містечка, так і Париж, Відень, Копенгаген, Мілан. Ніколи не забудуться романтичний повільний танець під Ейфелевою вежею під час заходу сонця, прогулянки на пляжах Франції та Італії, дощові ранки Данії, зоряне небо Карпат, ранкові сніданки, квіти «просто так» та присвячені одне одному вірші чи малюнки.

Романтика в стилі подорожей

Нарешті Ваня наважився зробити коханій пропозицію.

– Це було найромантичніше, що сталося у моєму житті, – посміхається Женя. – Я дуже люблю головоломки, і пропозиція руки і серця не була винятком.

Приїхавши з Чехії перед Новим роком, Ваня подарував мені криптекс
(це циліндр із закодованим словом із фільму "Код да Вінчі"), всередині якого була каблучка. Мені потрібно було відгадувати загадки і отримувати літеру зі слова. Я не здогадувалася, що там всередині, до останнього. Описати словами те, що я відчула – не можливо! Але хотілося танцювати, співати і цілувати його! Після цього я зрозуміла, що значить бути по-справжньому щасливою.

Романтика в стилі подорожей

Весілля закохані запланували відсвяткувати 25 липня 2015 року.

– Стадія планування тривала приблизно рік, – розповідають наречені. – Сама ж організація – 5-6 місяців. Шукали натхнення під час подорожей та в Інтернеті. Було бажання відсвяткувати на природі та створити легку і невимушену атмосферу. Головною темою, безсумнівно, стали подорожі. І ми довірилися професіоналам, які зробили цей день набагато легшим для нас!

Романтика в стилі подорожей
Романтика в стилі подорожей

– Все формувалося по мірі складання плану весілля, – додає Женя. – І незвичну для більшості весільну сукню у бірюзовому кольорі, і жакет нареченого без рукавів ми навіть не обговорювали. Це прийшло саме, як і все інше. Я не хотіла жодних обрядів, тому підв’язку та букет ніхто не кидав, а сережки я придбала за день до розпису. Єдиним важливим атрибутом були обручки, хоча вони і вийшли досить прості – їх робили на замовлення. Також у нас були деякі елементи, які ми зібрали під час наших мандрівок, наприклад, фотоапарат типу Polaroid.

Романтика в стилі подорожей


Все відбувалося в маленькому лісі неподалік озера. День був надзвичайно спекотним, але лісова тінь прихистила гостей.


Романтика в стилі подорожей

– На весіллі були тільки він і я, – усміхається наречена. – Його очі. Посмішки батьків. Сльози бабусі та дідусів. Це було важливим. У цей день ми просто були щасливі!

Романтика в стилі подорожей

Побажання молодятам:

"Людина, яка допомагала організовувати наше весілля, сказала: "Є два різновиди весіль: для себе та для гостей". Це ваше свято, день вашого кохання. Знайдіть натхення в тому, що вас поєднує, довіртеся професіоналам та, головне, не бійтеся творити та пробувати щось нове. Робіть весілля для себе!"


Романтика в стилі подорожей

Дизайн: "Імперія Свят"
Фотографи: Віталій Абрамчук та Андрій Гуштюк
Відеографи: Сергій Васянович та Віталій Максимюк
Частування: маєток "Сокільське"
Макіяж: Ольга Вакурова
Діадема: A.V.I. (Аліна Івасюк)
Дизайн запрошень: Дарья Чикивчук
Костюм нареченого: Ательє "Софі" (Анастасія Деркач)
Ведуча: Світлана Руснак
Теплий прийом: садиба "У Миколи"

Леся ТОКАРЮК

Романтика в стилі подорожей
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 13-05-2016, 17:30
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар