» » "Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана
"Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана
Історія Ольги та Руслана розпочалася ще задовго до їхнього весілля. Молоді люди час від часу зустрічалися на дискотеках, однак ніколи не бачили одне в одному свою половинку. Одного прекрасного літа доля звела їх знову і тепер уже назавжди.

– Вперше Руслан знайшов мене у соцмережах, коли мені було лише 16-ть, – пригадує Ольга. – Потім наші дороги розійшлися, хоча ми постійно були десь неподалік одне від одного – час від часу бачилися. Одного літа я пофарбувала волосся у рудий колір, і Руслан мені написав: "Ти схожа на ангела". І це перевернуло мій світ…

Перше побачення молодих людей відбулося …вночі. Ольга поверталася з дня народження подруги, а Руслан – з роботи. Однак це не завадило їм гуляти нічними Чернівцями аж до самого світанку.

"Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана

Освідчення відбулося нестандартно. Руслан поїхав у Болгарію на роботу, і Ольга вирушила до нього на відпочинок на місяць. Всі ж родичі вдома очікували, що ось-ось має відбутися освідчення. Але його все не було…

– Мої батьки вже хвилювалися, думали, що ми посварилися, що він передумав, – пригадує Ольга. – Аж останньої ночі мого перебування у Болгарії, перед самим від’їздом, у нашому улюбленому ресторані, Руслан дав мені перстень зі словами: "Бери і носи. Ну, тепер ти "попала"… А я йому: "Зачекай, запитання не було, на коліно ти ставав, перстень ти мені не одягав – я сама його одягнула. Пропозиції не було. Це просто прикраса…" Звичайно, ми жартували. Потім ми пішли на пірс, на якому давно мріяли побувати. І там вже Руслан став на коліно і сказав, що або я скажу "так", або буду плавати з медузами (сміється, – авт.) Отож, вибору у мене не було.

"Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана

А вже вранці я збиралася на автобус, щоб їхати в Україну. Рідним же не встигла повідомити радісну звістку. Вони й не знали, чого очікувати…

Вже вдома ми вирішили, що весілля відгуляємо 28 листопада 2015 року.

– Місяця-двох цілком достатньо для втілення своїх мрій, – каже Ольга. – А стиль весілля почав витанцьовуватися від діадеми, яку я собі придбала. Саме був кінець осені, починалася зима. Тому у нашому весіллі переважали листочки, шишки, горобина, які збирали і сушили ми власноруч. Листочки та шишки були також на екібанах, у весільному букеті, на торті…

Трохи внесла свої корективи у свято погода: саме у переддень весілля пішов мокрий сніг, дощ, було холодно… А за планом, мала відбутися виїзна церемонія на річці Прут.

"Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана

– Я щиро вдячна фахівцям, які допомагали нам організувати весілля. Саме вони мене заспокоїли і знайшли чудовий вихід із ситуації, – усміхається Ольга. – І незважаючи на те, що я дуже хвилювалася під час підготовки, у день весілля я прокинулася весела та щаслива. Натомість Руслан увесь цей час не особливо хвилювався, а вже 28 листопада був на нервах, хапався за валеріанку … Усвідомив, наскільки це відповідальний день.

Весілля відбулося просто чудово! І родичі, і друзі, і молодята почувалися найщасливішими людьми.

– Я була принцесою, – усміхається Ольга. – А біля мене мій коханий і найдорожчий принц!

"Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана

Побажання молодятам:

"Чоловіки, будьте гостями на вашому весіллі. Допомагайте тільки робочою силою. Весілля – це все-таки свято нареченої. І найголовніше – не нервуйте".

Макіяж: Ольга Наумець
Зачіска: Майя Божек
Сукня: салон "Slanovskіy"
Костюм нареченого: "Трембіта"
Фото: Slava Samborskiy
Корона для нареченої, букет та прикраси: Оксана Ящук
Ведуча: Inessa Diamond
Ресторани: "Дельта", "Премиум", Bucuresti
Готель: "Преміум"

Леся ТОКАРЮК

"Ти схожа на ангела": історія Ольги та Руслана
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 28-04-2016, 14:46
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар