» » Романтичний Париж
Романтичний Париж
Ірина та Юрій познайомилися через соціальні мережі, як і більшість сучасної молоді. Однак тоді вони навіть не підозрювали, що дружнє спілкування переросте в романтичні стосунки й навіть одруження!

Найперше, що вразило Ірину – Юрій вміє робити сюрпризи.

– Одним із перших таких сюрпризів був несподіваний візит Юри, коли я з подругою готувалися до важкого екзамену, – пригадує Ірина. – Юра вирішив відволікти нас на деякий час – несподівано завітав у гості із солодощами і чаєм. Було надзвичайно приємно. Того ж дня ми й почали зустрічатися (25 грудня 2013).

Романтичний Париж

Із кожним днем Ірина все більше закохувалась у вміння юнака зачаровувати. – Він поводився, як справжній чоловік – я з легкістю могла на нього покластися, – каже дівчина. – Невдовзі ми вже планували спільний літній відпочинок – перша поїздка на море в Болгарію. Відпочинок був казковий. Окрім моря, були і прогулянка на велосипедах, і захід сонця біля моря, і навіть зустріч сходу сонця, коли ми ледь прокинулися о 5 ранку. Наша перша поїздка була особливою, і Юра зробив все для того, щоб я її запам’ятала.

Проте робота за кордоном змусила молодих людей певний час спілкуватися лише по телефону. Юра вирушив у Францію, де працював більш ніж півроку. Здавалося, що сюрпризи на відстані важко влаштувати. Проте коханий дивував Ірину дедалі більше. Наприклад, на день народження дівчини Юра передав її улюблені квіти через свого товариша.

Романтичний Париж

Ірина зізнається, що із часом не змогла знайти жодного мінуса у Юрієві. А його почуття гумору і бажання завжди відпочивати "на повну" досі вносять у її життя багато приємних сюрпризів. Кожен із них зрозумів, що це доля.

Будучи у Франції, хлопець вирішив зробити коханій пропозицію. Хоча, як з’ясувалося пізніше, каблучку він придбав, коли ще був в Україні, у Чернівцях.

– Юра дуже хотів, щоб я приїхала до нього, – розповідає Іра. – Хоча я не уявляла собі цього, оскільки ще не їздила так далеко за кордон, та ще й сама. Проте все-таки наважилася. Запланували поїздку на Новий рік. Не обійшлося і без перешкод: візу відкрили на кілька днів, хоча планувалось на кілька тижнів, і фактично у день від’їзду все переробляли. Вже здавалось, що нічого не вдасться. Проте майже дві доби важкої дороги – і я нарешті перетнула кордон із Францією.

Романтичний Париж

І ось довгоочікувана зустріч. На час мого перебування в Парижі, Юра не ходив на роботу, присвятив весь час нам. Я була щаслива!

Новий рік ми зустрічали з друзями на квартирі. Вже після святкування я дала Юркові свій подарунок, а він сказав, що свій вручить завтра. Наступного дня (1 січня) ми вирушили гуляти Парижем. Знайшовши місце, з якого видніється Ейфелева вежа, Юра підійшов до мене, ніжно обійняв, витягнув каблучку і запитав: "Ти станеш моєю дружиною?" Це було настільки романтично, а для мене зовсім несподівано! І я, звичайно ж, погодилась. Ще до кінця дня я не могла прийти до себе від емоцій.

Відпочинок закінчувався, хоча закоханим зовсім не хотілося розлучатися. Вже вдома Ірина з нетерпінням чекала повернення Юрка. До останнього він тримав у таємниці точну дату, коли має повернутися. Тільки сідаючи на літак, повідомив, що через два дні вони побачаться. Проте зустрілися вони на день раніше – майже одразу після літака і потяга Юра пішов до університету, щоб зустріти кохану. Це було ще одним сюрпризом!

Романтичний Париж

25 серпня 2015 року закохані розписалися. На розпис зібрали всіх рідних. А у вихідні вирушили святкувати із друзями на природу.
– Проте на цьому свято в нашому житті не закінчується, – усміхаються молодята. – Наступного року плануємо відсвяткувати нашу річницю вже спільного життя гучним але невеличким весіллям та, звичайно ж, вінчанням.

Побажання закоханим:

"Завжди наповнюйте своє життя і життя своєї половинки приємними маленькими сюрпризами. Оскільки саме завдяки їм ми створюємо свято у такому буденному житті і не даємо згаснути коханню".


Леся Токарюк

Романтичний Париж
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 22-01-2016, 17:20
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар