» » Освідчився у небі
Освідчився у небі
Ми ніколи не замислюємося, як несподівано може повернути доля і неочікувано подарувати нам людину, яка стає найріднішою на все життя. Так сталося і з Євгеном, який ще у студентські роки зустрів свою другу половинку.

– Вперше свою кохану я зустрів, коли разом із одногрупниками ми пішли на виставу "Мадам Боварі" у музично-драматичний театр, - пригадує Євген. - Марина, нині моя кохана, прийшла разом із подругою, моєю одногрупницею. Перше знайомство не віщувало нічого романтичного. Лише через деякий час я вирішив запросити Марину на зустріч. Мені надзвичайно цікаво було прогулюватись із нею.

А на третє побачення я вже наважився запропонувати зустрічатися. Катаючись на чортовому колесі у парку імені Т.Шевченка, на найвищій точці під час заходу сонця я дістав букет білих хризантем і запропонував Марині стати моєю дівчиною. Так і розпочалася наша історія кохання.

Освідчився у небі

Час минав, закохані святкували вже п’яту річницю своїх стосунків. А на початку літа Євген подумував змінити щось у своєму житті і наважився нарешті запропонувати коханій пов’язати з ним своє життя.

– Ідей насправді було багато: від романтичної вечері на пагорбі, звідки видніється все місто, до незвичної пропозиції під водою (дайвінг). Але все-таки зупинився на ідеї стрибка з парашутом, – говорить хлопець. – 26 липня ми приїхали до Львова, щоб весело провести вихідні. Марина, я та двоє моїх друзів наважились на перший стрибок із парашутом. Доки підіймалися вгору на літаку, друзі розгорнули напис: "Маринка, виходь за мене!". А вже після приземлення я стрімголов побіг до коханої і, стаючи на коліна, зробив пропозицію. На що вона відповіла "Так".

І тоді я насправді відчув смак щастя. Ось так ми зробили ще один важливий крок у наших стосунках. А найкумедніше те, що робив я це знову на висоті, якої Марина так боїться!

Освідчився у небі

Датою для розпису молода пара обрала день, коли Євген запропонував зустрічатися, 16 квітня. І на шостий рік їхніх стосунків Євген та Марина стали чоловіком і дружиною. Весілля відбулося у тісному колі близьких людей 31 липня 2015 року.

– Ось така наша, на перший погляд, неймовірна, але правдива історія, – ділиться хлопець. – І ми далі із задоволенням разом подорожуємо, насолоджуємось життям, мандруємо і гарно проводимо час.

Освідчився у небі


Побажання закоханим:

"Молодим парам бажаємо завжди мати внутрішній зв’язок, довіру і прагнення досягати всього разом і не жити сірим і пасивним життям. Адже подорожі, мандрівки і нові місця будуть вас ще більше зближувати і робити одним цілим".


Ірина ВЕЛЬНИЧУК

Освідчився у небі
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!


Приєднуйтесь до "Давай одружимось!" у соцмережах: VK, Facebook
Додано: 12-01-2016, 17:37
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар