» » Найцінніше багатство мера Чернівців
Найцінніше багатство мера Чернівців
Міського голову Чернівців Олексія Каспрука всі знають як грамотного політика та активного громадського діяча. Однак вдома він просто коханий чоловік та люблячий батько. Журнал "Давай одружимось!" зустрівся із сім’єю мера нашого міста.

Найцінніше багатство мера Чернівців

– Із дружиною Антоніною ми познайомилися в індустріальному технікумі, – пригадує міський голова. – Я вже був на останньому курсі, а Антоніна – серед перших студентів, яких набрали на нову на той час спеціальність "Бухгалтер, фінансист, брокер". І у "чоловічому" технікумі з’явилося багато гарних дівчат.

Коли побачив Тоню, вона мені сподобалася. Шукав можливість познайомитися з нею ближче на дискотеках в технікумі. На той час мені було 19 років, а їй 15. Це моє перше і єдине кохання. Хоча тоді ще ніхто з нас не задумувався про одруження.

Почали зустрічатися, а потім вже і не розлучалися. А зустрічалися ми довго – років чотири. Треба було закінчити навчання, але щовечора з робити я їхав до неї. А пізно ввечері йшов додому пішки, бо тролейбуси вже не ходили. І так з року в рік.

– Олексій постійно мене десь підчікував: під дверима кабінету, під корпусом технікуму, – додає Антоніна Каспрук. – Кидав на мене багатозначні погляди… У нас було дуже багато романтичних моментів. Мій чоловік взагалі дуже великий романтик в душі. Він постійно дарував мені квіти, м’які іграшки, парфуми. Дуже любив робити щось своїми руками: власноруч вишив на канві гарне сердечко, зробив мені листівку, сам придумав вірш і вписав його в неї. На всі свята – листівочки, подарунки, незважаючи на те, що ми щодня бачилися. Я це все зберігаю.

Про пропозицію руки і серця міський голова Чернівців говорить скромно: на коліна не ставав, феєрверків не було, ми просто за чотири роки плавно підійшли до цього.

– Це було якраз на Пасху, 11 квітня, – додає дружина. – У нас так склалося, що 11 квітня – це була офіційна дата, коли ми почали зустрічатися. Ми щороку її святкували, дарували одне одному подарунки. І 1999 року якраз Великдень був 11 квітня. Ми пішли до церкви, і так символічно, перед церквою, Олексій зробив мені пропозицію. А вже потім він офіційно попросив моєї руки у мене вдома: спочатку запитав моєї згоди, а потім вже у моєї мами.

Весілля пара відгуляла 25 листопада 2000 року. Гостей було небагато – приблизно 80 осіб, лише найближчі родичі та друзі. Цього дня було і сонечко, і дощ, але у всіх був піднесений настрій, було весело і гамірно.

– Коли побачив наречену, це було дуже хвилююче, мене переповнювала радість, – пригадує Олексій Каспрук. – Навколо рідні та близькі, які посміхаються. Це був один із найщасливіших днів!

– А мені запам’яталося, що після РАЦСу ми поїхали на кладовище до батька Олексія, поклали квіти, – говорить Антоніна. – А весілля у нас було молодіжне: всі гості були дуже активні, приймали участь у конкурсах, забавах. Лунало багато жартів.

Найцінніше багатство мера Чернівців

Найулюбленіші свята родини – дні народження, особливо синочка Богданчика, а також Новий рік.

– У нас взагалі листопад – знаковий місяць, – говорить мер Чернівців. – 25 листопада ми одружилися, 30 листопада день народження Богданчика, а вже 6 грудня – мій день народження. А потім вже й Новий рік. Дуже любимо проводити час разом.

А відпочивати сім’я міського голови полюбляє традиційно на морі та у Карпатах.

– У нас є друзі, з якими ми час від часу взимку їдемо на лижний курорт, – розповідає Антоніна Каспрук. – Пригадую, як ми вчилися спускатися на лижах (усміхається, – авт.) Потім у нас три дні ноги були набряклі. Але чесно кажучи, не пригадую, коли в мого чоловіка була відпустка, особливо влітку. Тому часто намагаємося відпочивати або на природі за містом, або у моїх дідуся та бабусі – дідусь виносить старе ліжко з пружинами під грушку. І це найкращий для нас відпочинок.

Щодо постійної зайнятості чоловіка Антоніна говорить із розумінням:

– Зараз мало що змінилося. Він завжди займався громадською роботою, а тепер додалася ще й політична. Того часу, що ми проводимо разом, нам вистачає, ми встигаємо вирішити і побутові справи, і поспілкуватися, і провести час із дитиною.

Багато чого мене навчила уже, на жаль, покійна свекруха. У нас із нею були чудові стосунки. Вона ж колись теж була дружиною міського голови, багато розповідала про той період, порадами допомагала мені зрозуміти, що часто потрібно розраховувати лише на себе. Я щаслива, адже мене Олексій завжди підтримує словом, порадою. Він дуже уважний.

Найцінніше багатство мера Чернівців

Порада нареченим від родини Каспруків:

Якщо плануєте одруження, то потрібно розуміти, що ви справді кохаєте цю людину. Адже попереду непросте життя. Будуть складні моменти.
Потрібно більше думати не про себе, а одне про одного, віддати щось своє, чимось жертвувати. Завжди залишайте місце для романтики і будьте трохи дітьми.

Леся ТОКАРЮК
Фото: Василь САЛИГА

Найцінніше багатство мера Чернівців
Надсилайте короткий опис і декілька фото з вашого весілля на wedding@molbuk.ua

Редакторський відділ із задоволенням допоможе опублікувати
Вашу історію на нашому сайті або в журналі!
Додано: 24-09-2014, 16:45
Оцінка:  

Коментарі:

Додати коментар